Etkinlik Takvimi

Etkinlik Takvimi

2018-2019  kMM Toplantı Takvimi

TkMM’nin aktif olduğu illerin toplantı takvimi aşağıdaki gibidir. Güncel bilgi için lütfen illerdeki hamallarla iletişim kurunuz.

İl-Hamal

Yer

Tarih-Saat-İletişim bilgileri

Adana, Orhan Göktaş Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi Toplantı Salonu

8 Aralık, 5 Ocak, 2 Şubat, 2 Mart, 6 Nisan,

4 Mayıs, 16 Haziran,14:00

adana@tkmm.net

Ardahan, Hakan Kısaca Ardahan Önder İmam Hatipliler Derneği

4 Kasım, 9 Aralık, 6 Ocak, 3 Şubat, 3 Mart, 7Nisan, 5 Mayıs, 16 Haziran, 14:00,

ardahan@tkmm.net

Ankara, Nagihan Konukcu

Çankaya Bld. Ek Binası

3 Kasım, 8 Aralık, 5 Ocak, 2 Şubat, 2 Mart, 6 Nisan,

4 Mayıs, 16 Haziran,14:00        

ankara@tkmm.net

Batman, İzzettin Ete

Çevre Gönüllüleri Derneği

7 Ocak, 4 Şubat, 4 Mart, 8 Nisan, 6 Mayıs, 2 Haziran, 13:00        

batman@tkmm.net

Bodrum, Ayhan Ogan

Oasis AVM Toplantı Salonu

2 Kasım,7 Aralık, 4 Ocak, 1 Şubat, 1 Mart, 5Nisan, 3 Mayıs, 15 Haziran, 13:30       

bodrum@tkmm.net

Diyarbakır, Mehmedi Aktoprak

Belediye Sosyal Tesisleri

7 Ocak, 4 Şubat, 4 Mart, 8 Nisan, 6 Mayıs, 3 Haziran, 13:00

 

diyarbakir@tkmm.net

Elazığ, Ercan Sözüer

MÜSİAD

3 Kasım, 8 Aralık, 5 Ocak, 2 Şubat, 2 Mart, 6 Nisan,

4 Mayıs, 16 Haziran,12:30      

elazig@tkmm.net

Eskişehir, Sevim

Şahin

Özdilek Sanat Merkezi

3 Kasım, 8 Aralık, 5 Ocak, 2 Şubat, 2 Mart, 6 Nisan,

4 Mayıs, 16 Haziran,11:00       

eskisehir@tkmm.net

Iğdır,

Murat Akkuş

Iğdır Doğuş Gazetesi

3 Kasım, 8 Aralık, 5 Ocak, 2 Şubat, 2 Mart, 6 Nisan,

4 Mayıs, 16 Haziran, 13:00,                                      

igdir@tkmm.net

İstanbul, Doğuş Kocaman

Cezayir Restoran

4 Kasım, 9 Aralık, 6 Ocak, 3 Şubat, 3 Mart, 7Nisan, 5 Mayıs, 16 Haziran, 14:00,

istanbul@tkmm.net

Mardin, İdris Demir

Mardin Toplumsal Dayanışma Fdr. Tpl. Sln.

6 Ocak, 3 Şubat, 3 Mart, 7 Nisan, 5 Mayıs, 2 Haziran, 14:00             

mardin@tkmm.net

Kayseri, Adnan Evsen

Kocasinan Bld. Meclis Salonu

3 Kasım, 8 Aralık, 5 Ocak, 2 Şubat, 2 Mart, 6 Nisan,

4 Mayıs, 16 Haziran, 13:30

 kayseri@tkmm.net

Kocaeli, Bahri Odabaş

Sabancı Kültür Merkezi, Küçük Salonu

2 Kasım,7 Aralık, 4 Ocak, 1 Şubat, 1 Mart, 5Nisan, 3 Mayıs, 15 Haziran,18:00

kocaeli@tkmm.net

Malatya, Semine Dengeşik

B. Bld. Fırat Salonu

3 Kasım, 8 Aralık, 5 Ocak, 2 Şubat, 2 Mart, 6 Nisan,

4 Mayıs, 16 Haziran, 13:30

 malatya@tkmm.net

Sakarya, Erhan Duru

Said Tanış KM,    

2 Kasım,7 Aralık, 4 Ocak, 1 Şubat, 1 Mart, 5Nisan, 3 Mayıs, 15 Haziran,19:00

 sakarya@tkmm.net

Trabzon, Abdulkadir Emiroğlu    
Yozgat, Yüsra Doğan