NELER OLUYOR? »

Sivil Toplum&TBMM Buluşması Yapıldı

19 Ekim 2018

İlki Aralık 2015'te gerçekleştirilen, Sivil Toplum & TBMM Buluşmasının ikincisi 17 Ekim 2018 akşamı Ankara'da Midas Otel'de yapıldı.

Yazının devamı »

Sivil Toplum & TBMM Resepsiyonu 17 Ekim'de

15 Ekim 2018

Yeni yasama döneminde, sivil toplum ve TBMM üyelerinin hem tanışıklığını hem de işbirliğini arttırmak için bir fırsat sunacak olan resepsiyon, 17 Ekim tarihinde 19:30'da Midas Otel'de yapılıyor. 

Yazının devamı »

İyi Parti Genel Merkezine ziyaret

28 Eylül 2018

TkMM Meclis Koordinatörü Oya Özden ve TkMM Ankara hamalı Nagihan Konukcu, İyi Parti Sivil Toplum Kuruluşlarından ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı A. Ersagun Yücel ile parti genel merkezinde bir araya geldi. 

Yazının devamı »

Saadet Partisi Genel Merkezine ziyaret

19 Eylül 2018

TkMM Meclis Koordinatörü Oya Özden ve TkMM Ankara hamalı Nagihan Konukcu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile parti genel merkezinde bir araya geldi. 

Yazının devamı »

MAZLUMDER ziyaretimiz

12 Temmuz 2018

Türkiye küçük Millet Meclisleri Proje Sorumlusu Yakup Kadri Karabacak ve İstanbul hamalı Doğuş Kocaman, MAZLUMDER Genel Merkezi'nde Genel Başkan Ramazan Beyhan, Gen. Bşk. Yrd. Hüseyin Sevim, Gen. Sek. Yrd. Nuri Yılmaz ve Gen. Yön. Kurulu üyesi Tevfik Durmaz'la biraraya geldi.

Yazının devamı »

Ortak Payda Raporu: Türkiye Basını; Haber Alma ve Yapma Hakkı

3 Mayıs 2018

Mayıs 2018 Buluşmalarında, 11 ilde 100'den fazla sivil toplum örgütü temsilcisi bir araya geldi. Buluşmaların Ortak Payda Raporu, HDP Gaziantep Milletvekili Mahmut Toğrul refakatinde TBMM Basın Toplantı Salonunda kamuoyu ve parlamento üyeleri ile paylaşıldı.

Yazının devamı »